logo mama w wielkim miescie w Szczecinie

wtorek, 17 grudzień 2013 07:58

Wyjątkowe choinki pojawiły się w kinach Helios. Weź bąbkę i spraw dziecku wymarzony prezent

Najważniejsze święta zbliżają się wielkimi krokami. Jeszcze tylko 8 dni, gdy zasiądziemy do Wigilijnego stołu, by w gronie rodzinnym spędzieć ten wyjątkowy czas. Na koniec tego wieczoru będę czekały na nas wymarzone prezenty. Niestety nie wszystkie dzieci mają tyle szczęścia. Tutaj chciałabym wspomnieć o wyjątkowej akcji prowadzone już od 11 lat przez kino Helios. W każdym z kin można zobaczyć jedyne w swoim rodzaju drzewka z oryginalnymi bąbkami. Jakimi?

Choinki z pozoru nie mają nic w sobie wyjątkowego. Ale jak podejdziemy bliżej zobaczymy jedyne w swoim rodzaju bąbki. Mają one kształt serduszek. Przygotowane zostały przez dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych ze Stargardu Szczecińskiego. Na każdej bąbce można przeczytać marzenie dzieci o prezencie na Boże Narodzenie. Jedno serduszko zawiera jedno życzenie danego dziecka wraz z imieniem i wiekiem. Wystarczy podejść zdjąć bąbkę lub kilka i spełnić to wyjątkowe marzenie. Maluchy marzą o różnych rzeczach - samochodzikach, interaktywnych zwierzątkach, a niektóre tylko o bluzie czy czapce.

 

- Mają kształt serduszek, na każdym znajdziemy opis wymarzonego prezentu dziecka, które zawieszkę przygotowało - mówi Daria Nowak, która nagłaśnia akcję. - Wystarczy takie serduszko z choinki zdjąć, przygotować dziecku wymarzony prezent, a następnie przynieść go do kina Helios i pozostawić pod choinką. Do prezentu należy przymocować zawieszkę dziecka, któremu przygotowaliśmy niespodziankę.

 

Akcja trwa do 21 grudnia. Następnego dnia paczki zostaną przewiezione do dyrekcji ośrodka opiekuńczo-wychowawczego w Stargardzie Szczecińskim.

 

- Akcję "Z choinki serca dar" organizujemy w naszych kinach od 11 lat - mówi Barbara Biernacka, dyrektor kina Helios Szczecin Outlet Park. - To świetny pomysł na pomoc dzieciom, które nie mają takich świąt, jak my. Maluchy marzą o różnych prezentach, jedne są droższe, inne tańsze - na kieszeń każdego mieszkańca.

 

Przepiękna inicjatywa. Dzięki niej na twarzach wielu dzieci pojawi się uśmiech :). Zachęcam do wzięcai udziału w tej akcji. Sprawmy niespodziankę maluchom, by poczuły się wyjątkowo tego wspaniałego dnia.

 

akcja dar szczescia kino helios Szczecin

źródło: Moje Miasto Szczecin

Czytany 588 razy

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

O mnie

Anna dla dzieci Szczecin blog

Kochająca żona i przyszła mama. Mam na imię Ania i jestem osobą pełną pomysłów, które pragnę realizować. Zajmuję się fotografią - zapraszam na stronę fotografiaSzczecin.pl. Jako osoba młoda i kreatywna uwielbiam działać oraz tworzyć. Stąd ten blog.

Zapraszam również na inny mój projekt, który prowadzę wraz ze szwagierką - mamaGadzet.eu

Kalendarz

« Czerwiec 2017 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Partnerzy

fotografia ciazowa dzieci Szczecin

 

mama blog - blog parentowy

 

fitness Szczecin Magdalena Prieditis

 

e-mail: kontakt@dzieciszczecin.eu

dzieciszczecin@gmail.com

facebook/mamawwielkimmiescie
HOME  |  LIFESTYLE  |  FILMIKI  |  WYWIADY  |  PIĘKNA MAMA  |  INSPIRUJĄCO  |  POZYTYWNIE  |  WYDARZENIA
© dzieciSzczecin.eu, All rights reserved
logo agencja interaktywna