logo mama w wielkim miescie w Szczecinie

poniedziałek, 14 lipiec 2014 06:58

Minęło już 6 miesięcy od pojawienia się mojego Małego Bohatera

Minęło już pół roku od momentu, gdy moje życie zmieniło się o 180 stopni. Dokładnie pierwszego stycznia pojawił się na świecie mój Wspaniały Mały Skarb. Dzięki niemu każdy dzień jest wyjątkowy, pełen Miłości, poznawania świata z zupełnie innej perspektywy. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że moje życie się aż tak zmieni...

 

 Częste wstawanie w nocy wynagradzane jest niesamowitym pełnym radości uśmiechem. Patrzenie w oczka tak radosne jest doznaniem do nieopisania, ze szczęścia aż łezka pojawia się w oku. Obserwowanie jak dziecko rozwija się jest czymś fantastycznym. Teraz już wiem jakim cudem jest życie, jakim darem dla człowieka. Każdy dzień jest darem, który powinniśmy jak najlepiej wykorzystać.

Niesamowite jest również, to jak taki niewinny Maluszek nam bezgranicznie ufa. Naszym zadaniem jest nie zawieść go. Kolejnym ważnym celem jest wychowanie Maluszka na dobrego człowieka. Szkoda tylko, że nie ma na to gotowej recepty. Najważniejsze jest, by wszystko robić z miłości i traktować swoje dziecko poważnie, a nie wywyższać się na każdym kroku. Łatwo się pisze, ale to czas zweryfikuje nas w odpowiednim momencie. Sprawmy, by dziecko widziało w nas przyjaciela, któremu mogą zaufać. Bądźmy dla niego autorytetem, którego będą chcieli podziwiać i naśladować. Po prostu bądźmy przy nim...

Nie będę się tutaj jeszcze rozpisywać o rozwoju dziecka do 6-tego miesiąca, bo takich informacji jest mnóśtwo w internecie. Zatem po co powielać.

Jak każdy rodzic uważam, że to moje dziecko jest najpiękniejsze, najcudowniejsze :). Zatem jako statystyczna mama twierdzę, że to właśnie mój Maluszke ma najpiękniejsze niebieskie oczka, najcudowniejszy uśmiech i ogólnie jest naj, naj najlepszy :). A w przyszłości będzie wyrywał wszystkie dziewczyny :).

Tak po krótce o tym jak zmieniło się moje życie i mój pogląd na świat. A teraz zapraszam do obejrzenia małej sesyjki mojego Maluszka, którą zrobiłam jak właśnie kończył równo 6 miesięcy :). Miłego dnia Kochani.

 

Dzieci Szczecin 1

Tutaj zdjęcie, jakie zostało zrobione parę godzin po narodzinach.

A teraz Mały Książe tak wygląda:

Dzieci Szczecin 2

Dzieci Szczecin 3

Dzieci Szczecin 4

Dzieci Szczecin 5

Dzieci Szczecin 6

Dzieci Szczecin 7

Dzieci Szczecin 8

Dzieci Szczecin 9

Dzieci Szczecin 10

fot. Photo-Art

Czytany 1048 razy

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

O mnie

Anna dla dzieci Szczecin blog

Kochająca żona i przyszła mama. Mam na imię Ania i jestem osobą pełną pomysłów, które pragnę realizować. Zajmuję się fotografią - zapraszam na stronę fotografiaSzczecin.pl. Jako osoba młoda i kreatywna uwielbiam działać oraz tworzyć. Stąd ten blog.

Zapraszam również na inny mój projekt, który prowadzę wraz ze szwagierką - mamaGadzet.eu

Kalendarz

« Czerwiec 2017 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Partnerzy

fotografia ciazowa dzieci Szczecin

 

mama blog - blog parentowy

 

fitness Szczecin Magdalena Prieditis

 

e-mail: kontakt@dzieciszczecin.eu

dzieciszczecin@gmail.com

facebook/mamawwielkimmiescie
HOME  |  LIFESTYLE  |  FILMIKI  |  WYWIADY  |  PIĘKNA MAMA  |  INSPIRUJĄCO  |  POZYTYWNIE  |  WYDARZENIA
© dzieciSzczecin.eu, All rights reserved
logo agencja interaktywna